Sakk (Chess) musical az Újszegedi Szabadtérin

Újszegedi Szabadtéri Színpad

2022. június 24. – 25. 21 h

Benny Andresson – Tim Rice – Björn Ulvaeus: Sakk (Chess) musicalSzenvedély, megszállottság, érzelmek, érdekek, sérelmek, kis és nagy csatározások keverednek az izgalmas zene ütemére – ez a Sakk, Björn Ulvaeus, Benny Andersson és Tim Rice világsikerű musicalje, melyet június 24-én és 25-én láthat az Újszegedi Szabadtéri közönsége.
A Grammy- és Oscar-díjas szövegíró egy 1979-es amerikai–szovjet sakk világbajnokságot álmodott meg, ahol a táblás játék mögött hatalmi versengés és érzelmi viharok dúlnak. A különös végkifejlet pedig Cornelius Baltus rendezésében és Kentaur lenyűgöző látványtervével bontakozik ki a szegedi nyáréjszakában a PS Produkció jóvoltából visszatérő közönségkedvencek előadásában.By Arrangement with Three Knights Limited The Schubert Organisation Inc.Robert Fox Limited engedélyével bemutatja a PS Produkció.(Tervezett esőnap: 2022. június 26.)